Apie mus

Mes sėkmingai devynis metus rengiame buhalterių kursus, todėl ir Jums galime padėti tapti profesionaliu ir savarankiškai gebančiu dirbti buhalteriu. Kursuose per porą mėnesių išmokinama svarbiausių buhalterinės ir mokestinės apskaitos dalykų, kurių paprastai pakanka pradėti savarankiškai dirbti buhalteriu įmonėje. Kursų metu orientuojamasi į praktiką. Visos teorinės žinios iškart pritaikomos praktiškai, tai leidžia kur kas greičiau įsisavinti informaciją. Visuomet siekiame pateikti aktualiausią informaciją apie naujausius teisės aktų pakeitimus, kad galėtumėte gauti maksimalią naudą per mokslui skirtą laiką. Mūsų kursuose dėsto asmenys, turintys ne tik dėstymo patirtį, bet ir nemažą praktinio vyr. buhalterinio arba auditoriaus darbo patirtį, tad gali sėkmingai išspręsti konkrečias problemas, atsakyti į įvairius praktinius buhalterinės apskaitos tvarkymo klausimus. O tai labai svarbu besimokantiems kursų klausytojams išgirsti daug įvairių praktinių dalykų, kurie jiems gali būti naudingi pradėjus dirbti savarankiškai.

Buhalterio kvalifikacija suteikia labai daug galimybių, nes šios žinios labai naudingos daugelyje įmonių veiklos sričių.

Kursus veda dėstytoja Roma Viselgienė, kuri jau aštuoniolika metų sėkmingai dėsto finansinę apskaitą, valdymo apskaitą, buhalterinę kompiuterizuotą apskaitą, apskaitos pagrindus, mokesčių apskaitos pagrindus, VAS (verslo apskaitos standartai). Roma Viselgienė yra parengusi mokymo programą ir praktines užduotis kompiuterizuotos apskaitos kursams. Nuo 2000 m. skaito įvairias paskaitas ir kursus buhalteriams, 2002–2005 m. dėstė VIKO Buhalterinės apskaitos katedroje. Turi 25-erių metų praktinio darbo patirtį, konsultuoja įmones apskaitos ir mokesčių klausimais.

Profesionalios lektorės Alma Plytnikaitė, Renata Buinickienė, turinčios ilgametės praktinės darbo patirties finansinės apskaitos ir mokesčių srityje bei ilgametę dėstymo patirtį, išmokins vesti buhalterinę apskaitą nuo pirminių dokumentų iki finansinės metinės atskaitomybės, pateiks tik naujausią buhalterinės ir mokesčių apskaitos informaciją, maloniai atsakys į Jums iškilusius klausimus.