Buhalterių kursai Vilniuje

„BUHALTERINĖS APSKAITOS IR MOKESČIŲ PAGRINDŲ + PRAKTINĖ BUHALTERIJA“ KURSAI

 Buhalterinės apskaitos kursai Vilniuje sėkmingai rengiami jau aštuntus metus. Mūsų kursus gali lankyti tie kurie visiškai nesusidūrę su buhalterine apskaita ir tie kurie nori pasitobulinti. Išmoksite tvarkyti buhalteriją nuo pirminių dokumentų iki finansinių metinių ataskaitų parengimo Registrų centrui, mokėsite apskaičiuoti ir deklaruoti pagrindinius įmonių mokamus mokesčius VMI ir „Sodrai“.Turėsite galimybę dirbti vyr buhalterio pareigose sukurtoje menamoje įmonėje UAB „Rovis“ imituojant realią įmonės veiklą ( už du mėnesius apskaita vedama rankiniu būdu, 1 mėn su buhalterine programa „Rivilė“). Buhalterinės apskaitos kursus veda dėstytojai profesionalūs praktikai, taip pat turintys ilgalaikę dėstymo patirtį:tai Roma Viselgienė, Irena Žutautienė ir kt.

Kursai vyksta geografiškai patogioje vietoje Studentų g. 39, Vilnius (buvęs Lietuvos edukologijos universitetas), šalia yra automobilių stovėjimo aikštelė ir netoliese viešojo transporto stotelė.  

Bendra informacija apie kursus

Kursų data 2020.02.25 - 2020.04.30
Adresas Studentų g. 39, Vilnius (buvęs Lietuvos edukologijos universitetas) (žemėlapis)
Trukmė 120 ak. val.
Paskaitos vyksta
(savaitės dienos)
II-III-IV
Paskaitų laikas 18 - 21 val.
Kaina 580,00 EUR
AKCIJA Nuolaida 60.00 EUR (galioja apmokėjus už kursus iki 2020.02.20 d.)
Kaina su nuolaida 520,00 EUR

Papildomai DOVANA- paskaita "NAUJASIS DARBO KODEKSAS. Kas žinotina darbdaviams ir darbuotojams"

Kursų trukmė – 120 akademinių valandų (10 akademinių valandų namų darbas, 16 akademinių valandų su kompiuterine apskaitos programa – mokymo tikslais naudojama „RIVILĖ“ programa)

NUMATOMOS ARTIMIAUSIOS NAUJOS kursų grupės: Vakarinė nuo 2020 m. vasario 25d. Registracija patvirtinama gavus avansinį apmokėjimą.

Kaina - 580,00 EUR. AKCIJA – užsiregistravus ir apmokėjus už kursus likus penkioms dienoms iki konkrečių kursų pradžios, taikoma 60,00 EUR nuolaida!!!


Paskaitas sudaro atskiros dalys:

I dalis

Apskaitos pagrindai (44 ak. val.) – 175,00 EUR (kaina lankant tik šią vieną kursų dalį)

Pirmoje dalyje:

 • išmoksite sudaryti įmonių finansines ataskaitas,
 • išmoksite pildyti buhalterinės apskaitos dokumentus ir registrus;
 • įgysite praktinių buhalterinės apskaitos tvarkymo įgūdžių.

II dalis

Mokesčiai (32 ak. val.) – 245,00 EUR (kaina, jei lankote tik šią vieną kursų dalį)

Antroje dalyje:

 • išmoksite pildyti mokestines deklaracijas;
 • išmoksite apskaičiuoti bei deklaruoti pagrindinius įmonių ir gyventojų mokamus mokesčius;

III dalis

Profesinės veiklos praktika (28 ak. val.) – 315,00 EUR (kaina, jei lankote tik šią vieną kursų dalį)

Trečioje dalyje:

 • Jūs dirbsite taip kaip dirbtumėte savarankiškai įmonėje, prižiūrimi dėstytojo: vesite įmonės apskaitą nuo pirminių dokumentų iki Finansinių ataskaitų užpildymo Registrų centrui, mokesčių paskaičiavimo, mėnesinių ir metinių deklaracijų VMI ir ataskaitų Sodrai. Dokumentus kuriuos gauna įmonė jūs gausite, o tuos kuriuos išrašo įmonė turėsite išrašyti. Visa tai atliksite rankiniu būdu už 2-jų mėnesių įmonės veiklą. Praktikos metu sužinosite kokius duomenis reikia sutikrinti, kad nepasiliktų klaidų jūsų apskaitoje. Įmonės veikla prekybinė ir gamybinė (yra prekių importas iš ES). Išduodama III dalies metodinė medžiaga (220 psl)

IV dalis

Profesinės veiklos praktika su buhalterine programa „RIVILĖ“ (16 ak. val.) – 265,00 EUR (jei lankote tik kompiuterizuotą praktinę dalį)

Ketvirtoje dalyje:

 • Kai klausytojai išmoksta rankiniu būdu vesti apskaitą keliauja į kompiuterizuotą auditoriją ir toliau tęsia įmonės apskaitą su buhalterine programa „Rivilė“. Kiekvienas klausytojas turi pasiruošti darbui programos bazę. Suvesti pradinius likučius ir tęsti toliau tos įmonės apskaitą su buhalterine programa. Suvedus už įmonės vieno mėnesio veiklą visus dokumentus, užpildysite ataskaitas Registrų centrui (Balansas, Pelno (nuostolių) ataskaita, Nuosavo kapitalo pokyčių ataskaita), parsisiūsite ir užpildysite  iš VMI mėnesines ir metines deklaracijas, užpildysite ataskaitas Sodrai. Išduodama klausytojui IV dalies metodinė medžiaga: Buhalterinės programos „Rivilė“ aprašymas ir įmonės kurios apskaitą vedate pirminiai dokumentai.

 

Trumpas kursų aprašymas

Kursai skirti pradedantiesiems ir dirbantiems buhalteriams atskiruose apskaitos baruose, siekiantiems pagilinti savo žinias ir norintiems įgyti buhalterinės apskaitos pagrindus.

Siekiant mokymo vientisumo, teorinis mokymas siejamas su praktinių įgūdžių formavimu:

 • imituojant realią prekybinės (didmeninė ir mažmeninė prekyba) bei gamybinės įmonės veiklą;
 • remiantis realiais pirminiais dokumentais vedama įmonės buhalterinė apskaita iki finansinės atskaitomybės sudarymo bei mokestinių deklaracijų užpildymo.

Kiekvienas kursų klausytojas turės galimybę eiti vyr. buhalterio pareigas sukurtoje įmonėje.

Mokymosi tikslas – įgyti buhalterio profesinių kompetencijų, kurių pakanka gebėti savarankiškai tvarkyti apskaitą nuo pirminių dokumentų sudarymo iki finansinės atskaitomybės ir mokestinių ataskaitų parengimo.

Papildoma, su kursais susijusi informacija:

Klausytojui pateikiama:

 1. Segtuvas, sukomplektuotas praktinėms užduotims atlikti nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės ir mokesčių deklaracijų formų
 2. Naujausia pagrindinių įstatymų, reglamentuojančių apskaitą ir mokesčius, redakcija ir metodinė literatūra.

Klausytojas, baigęs kursus, įgis buhalterio kvalifikaciją, galės savarankiškai vesti nedidelės įmonės apskaitą.

Asmeniui, išklausiusiam visą kursą, išduodamas pažymėjimas.

Kursų grafikas

Paskaitos vyksta nuo 18:00 iki 21:00 val. Kursų trukmė 120 akademinių valandų. Mokymo kursai vyksta 3 kartus per savaitę (II-III-IV).

Kursai vyksta adresu: Studentų g. 39, Vilnius (buvęs Lietuvos edukologijos universitetas)

Dėmesio! Raštu įspėjus apie neatvykimą anksčiau kaip prieš 7 d. iki kursų pradžios – grąžinami visi iš anksto sumokėti pinigai. Raštu įspėjus apie neatvykimą likus mažiau kaip 3 d. iki kursų pradžios – 70% sumokėtos sumos užskaitoma kitiems kursams arba grąžinama 70% sumokėtos sumos. Neatvykus į kursus ir raštu iš anksto apie tai neįspėjus – pinigai negrąžinami.