Praktinis DK seminaras

PRAKTINIS seminaras “Įmonės darbo apmokėjimo sistemos kūrimas“

Naujo Darbo kodekso 140 str. teigia: „darbovietėse, kuriose vidutinis darbuotojų skaičius yra dvidešimt ir daugiau, darbo apmokėjimo sistemas privalo patvirtinti <...>. Darbo apmokėjimo sistemoje nurodomos darbuotojų kategorijos pagal pareigybes ir kvalifikaciją bei kiekvienos jų apmokėjimo formos ir darbo užmokesčio dydžiai (minimalus ir maksimalus), papildomo apmokėjimo (priedų ir priemokų) skyrimo pagrindai ir tvarka, darbo užmokesčio indeksavimo tvarka <...>“. 

Seminaro tikslinė grupė: mokymai skirti asmenims, atsakingiems už įmonės darbo apmokėjimo sistemų kūrimą.

Seminaro tikslas: supažindinti su įmonių darbo apmokėjimo sistemų kūrimo principais ir išmokyti juos praktiškai pritaikyti realios įmonės situacijai.

 

Seminaro metu Jūs:

*susipažinsite su darbo apmokėjimo sistemos struktūra ir bazinio/tarifinio darbo užmokesčio nustatymo eiliškumu;

*susipažinsite su dažniausiai naudojamomis darbų/pareigybių vertinimo metodikomis;

*išmoksite parinkti įmonės specifiką atitinkančius darbų/pareigybių vertinimo kriterijus;

*išmoksite nustatyti įmonės pareigybių sudėtingumo lygį ir susieti jį su darbo užmokesčio dydžiu;

*išmoksite suskirstyti pareigybes į kategorijas ir nustatyti bazinio/tarifinio darbo užmokesčio ribas.

 

Mokymo metodai: teorinės žinios, grupinės diskusijos, realios įmonės atvejo analizė, situacijos modeliavimas ir sprendimas.

 

Bendra informacija apie seminarą:

Seminarą ves dėstytojos Violeta Šilingienė ir Dalia Stukaitė. 

Violeta Šilingienė daugiau nei 15 metų konsultuoja ir veda mokymus verslo įmonėms darbuotojų motyvavimo, atlyginimų valdymo temomis, konsultuoja Lietuvos įmones motyvavimo sistemų, darbo užmokesčio sistemų vertinimo ir kūrimo klausimais, turi patirtį kuriant realias verslo įmonėse taikomas darbo užmokesčio sistemas.

Dalia Stukaitė turi didesnę nei 10 metų patirtį vedant darbo užmokesčio ir kompensavimo mokymus, dalyvauja Lietuvos įmones motyvavimo sistemų, konsultuoja Lietuvos įmones motyvavimo sistemų, darbo užmokesčio sistemų vertinimo ir kūrimo klausimais, turi patirtį kuriant realias verslo įmonėse taikomas darbo užmokesčio sistemas.

 

Seminaro trukmė 8 akademinės valandos. Seminaro laikas 10:00val - 17:00val

Seminaro kaina 65,00Eur.

Seminarai vyks Kaune ir Vilniuje. Kaune adresu Kęstučio g. 53, 29 auditorija ir Vilniuje adresu Naugarduko g. 5, 18 auditorija.

Seminarų datos: Kaune- 2017.07.25; 2017.08.22; 2017.09.06. Vilniuje- 2017.07.26; 2017.08.23; 2017.09.13.

Užsiregistruoti į seminarą galite parašydami žinutę elektroniniu paštu apskaitajums@gmail.com; daugiau informacijos apie seminarą galite gauti paskambine telefonu 8-681-25711