NUOTOLINIAI buhalterinės apskaitos ir mokesčių pagrindų kursai

NUOTOLINIAI „BUHALTERINĖS APSKAITOS IR MOKESČIŲ PAGRINDŲ + PRAKTINĖ BUHALTERIJA“ KURSAI

Nuotoliniai buhalterių rengimo kursai tai- TIESIOGIAI dėstytojų vedamos paskaitos naudojant nuotolinio bendravimo internetinę platformą. Šių kursų atsiradimą sąlygoja COVID19 keliamas neapibrėžtumas ir sunkumai organizuojant įprastus mokymus auditorijose.

Buhalterinės apskaitos ir mokesčių pagrindų + praktinė buhalterija kursų dalyvis mokosi naudodamasis nuotolinio bendravimo platforma TIESIOGIAI dalyvaudamas paskaitoje bei galėdamas tiesiogiai bendrauti su dėstytoja paskaitos metu. 

Paskaitos vyks tris kartus per savaitę II-III-IV nuo 18val iki 21val. Paskaitų metu dėstoma ta pati informacija kaip ir auditorinių kursų metu. Kiekvienas klausytojas per kurjerius gaus spausdintą dalomąją medžiagą kiekvienai kursų daliai. Išklausęs kursą gaus tai liūdijantį pažymėjimą.

Kursų trukmė 114 akademinių valandų (apie 2 mėnesius). Kursų kaina 490Eur. Sumokant avansinę įmoką taikoma 60Eur nuolaida ir galutinė kursų kaina būtų 430Eur.

Pirmosios nuotolinių kursų grupės paskaitos prasideda 2021.01.12.

Registruotis į nuotolinius kursus reikia užpildant registracijos anketą www.apskaitajums.lt. Apmokėjus avansinę įmoką (pusę sumos) atsiųsime registracijos patvirtinimą.

Bendra informacija apie kursus

Kursų data 2021.01.12-2021.03.16
Adresas Sumokėjus avansinę įmoką bus atsiųsta prisijungimo nuoroda likus dviem dienom iki kursų pradžios
Trukmė 114 ak. val.
Paskaitos vyksta
(savaitės dienos)
II-III-IV
Paskaitų laikas 18 - 21 val.
Kaina 490,00 EUR
AKCIJA Nuolaida 60.00 EUR (galioja apmokėjus už kursus iki 2021.01.07)
Kaina su nuolaida 430,00 EUR

Papildomai DOVANA- paskaita "DARBO KODEKSAS. Kas žinotina darbdaviams ir darbuotojams"

Kursų trukmė – 114 akademinių valandų (10 akademinių valandų namų darbas)

NUMATOMOS ARTIMIAUSIOS NAUJOS kursų grupės: Vakarinė nuo 2021.01.12. Registracija patvirtinama gavus avansinį apmokėjimą.

Kaina - 490,00 EUR. AKCIJA – užsiregistravus ir apmokėjus už kursus likus penkioms dienoms iki konkrečių kursų pradžios, taikoma 60,00 EUR nuolaida!!!


Paskaitas sudaro atskiros dalys:

I dalis

Apskaitos pagrindai (44 ak. val.) – 175,00 EUR (kaina lankant tik šią vieną kursų dalį)

Pirmoje dalyje:

  • išmoksite sudaryti įmonių finansines ataskaitas,
  • išmoksite pildyti buhalterinės apskaitos dokumentus ir registrus;
  • įgysite praktinių buhalterinės apskaitos tvarkymo įgūdžių.

II dalis

Mokesčiai (32 ak. val.) – 245,00 EUR (kaina, jei lankote tik šią vieną kursų dalį)

Antroje dalyje:

  • išmoksite pildyti mokestines deklaracijas;
  • išmoksite apskaičiuoti bei deklaruoti pagrindinius įmonių ir gyventojų mokamus mokesčius;

III dalis

Profesinės veiklos praktika (28 ak. val.) – 315,00 EUR (kaina, jei lankote tik šią vieną kursų dalį)

Trečioje dalyje:

  • Jūs dirbsite taip kaip dirbtumėte savarankiškai įmonėje, prižiūrimi dėstytojo: vesite įmonės apskaitą nuo pirminių dokumentų iki Finansinių ataskaitų užpildymo Registrų centrui, mokesčių paskaičiavimo, mėnesinių ir metinių deklaracijų VMI ir ataskaitų Sodrai. Dokumentus kuriuos gauna įmonė jūs gausite, o tuos kuriuos išrašo įmonė turėsite išrašyti. Visa tai atliksite rankiniu būdu už 2-jų mėnesių įmonės veiklą. Praktikos metu sužinosite kokius duomenis reikia sutikrinti, kad nepasiliktų klaidų jūsų apskaitoje. Įmonės veikla prekybinė ir gamybinė (yra prekių importas iš ES). Išduodama III dalies metodinė medžiaga (220 psl)

 

Trumpas kursų aprašymas

Kursai skirti pradedantiesiems ir dirbantiems buhalteriams atskiruose apskaitos baruose, siekiantiems pagilinti savo žinias ir norintiems įgyti buhalterinės apskaitos pagrindus.

Siekiant mokymo vientisumo, teorinis mokymas siejamas su praktinių įgūdžių formavimu:

  • imituojant realią prekybinės (didmeninė ir mažmeninė prekyba) bei gamybinės įmonės veiklą;
  • remiantis realiais pirminiais dokumentais vedama įmonės buhalterinė apskaita iki finansinės atskaitomybės sudarymo bei mokestinių deklaracijų užpildymo.

Kiekvienas kursų klausytojas turės galimybę eiti vyr. buhalterio pareigas sukurtoje įmonėje.

Mokymosi tikslas – įgyti buhalterio profesinių kompetencijų, kurių pakanka gebėti savarankiškai tvarkyti apskaitą nuo pirminių dokumentų sudarymo iki finansinės atskaitomybės ir mokestinių ataskaitų parengimo.

Papildoma, su kursais susijusi informacija:

Klausytojui pateikiama:

  1. Segtuvas, sukomplektuotas praktinėms užduotims atlikti nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės ir mokesčių deklaracijų formų
  2. Naujausia pagrindinių įstatymų, reglamentuojančių apskaitą ir mokesčius, redakcija ir metodinė literatūra.

Klausytojas, baigęs kursus, įgis buhalterio kvalifikaciją, galės savarankiškai vesti nedidelės įmonės apskaitą.

Asmeniui, išklausiusiam visą kursą, išduodamas pažymėjimas.

Kursų grafikas

Paskaitos vyksta tris kartus per savaitę (antradiniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais) nuo 18:00 iki 21:00 val. Kursų trukmė 114 akademinių valandų. 

Kursai vyksta prisijungus nuotolinio bendravimo internetine programa (apmokėjus avansinę įmoką, prisijungimo nuoroda atsiunčiama registracijos formoje nurodytu elektroniniu paštu likus dviem dienom iki kursų pradžios).

Dėmesio! Raštu įspėjus apie nedalyvavimą anksčiau kaip prieš 7 d. iki kursų pradžios – grąžinami visi iš anksto sumokėti pinigai. Raštu įspėjus apie nedalyvavimą likus mažiau kaip 3 d. iki kursų pradžios – 70% sumokėtos sumos užskaitoma kitiems kursams arba grąžinama 70% sumokėtos sumos. Neprisijungus prie kursų ir raštu iš anksto apie tai neįspėjus – pinigai negrąžinami.